2016-09-11 08:48
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Mionix NAOS 7000

Obrazek Mionix NAOS 7000

Kiedyś procesor i pamięć bezsprzecznie kojarzyły się z komputerem. Teraz te elementy zaczynają się pojawiać coraz częściej w naszym otoczeniu, jak w telefonie (to zrozumiałe, bo smartfony to już małe komputery), ale i w klawiaturze, a ostatnio dodaje się je do... myszy. Takim egzemplarzem jest szwedzki produkt Mionix NAOS 7000, który dziś chciałbym Wam przedstawić.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
  1. Avatar nic wiadomość nic
    lekka = wygodna?

    no nie wiem. Jakoś przyzwyczaiłem się do A4Tech z ciężarkami i inne gryzonie jakoś takie lekkie, niestabilnie się prowadzą po podkładce\"\upsa\"

  2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Lekka mysz mi odpowiada. Cena - a tu zaskoczenie. Nie żebym chciał dokładać, wolał bym taniej, ale tragedii nie ma. Mysz tej klasy musi kosztować. Pewnie nie popędzę zaraz do sklepu, ale jak będę kupował, to poszukam tej recenzji jeszcze raz. Dla mnie mysz jest koniecznością. Próbowałem tabletów graficznych Vacoma, próbowałem z zupełnie innej beczki gładzików, w tym wygodnych jak w Lenovo ThinkPad. Nic to wszystko nie dało. Zawsze wracałem do myszy. Dlatego do tej recenzji jeszcze wrócę. \"\spoko\"Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.