2015-11-16 20:38
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

NO.1 SUN S2 Smartwatch

Obrazek NO.1 SUN S2 Smartwatch

Smartwatch... Kolejna rewolucja, czy może jeszcze jeden gadżet do ładowania akumulatorka? Przeglądam zawsze prasowe doniesienia o tego typu urządzeniach, bo jakoś do ładnych zegarków mam słabość, ale do "smartłoczy" miałem mieszane uczucia. Trzeba więc spróbować tego organoleptycznie, bym mógł się w tej dziedzinie wypowiedzieć. Nadarzyła się ku temu okazja, w postaci produktu marki NO.1 należącej do chińskiego koncernu Shenzhen Nuojiayuan Science and Technology, który dotarł do mnie z tego dalekiego, orientalnego kraju.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Planujemy wkrótce konkurs dla naszych mecenasów, w którym do wygrania będzie właśnie recenzowany przez Sławka smartwatch. Mamy dla Was drugą sztukę, funkiel nówkę :-)

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  fajna recja

  dzięki za nią, tylko brakuje mi jednej rzeczy: zdjęć włączonego smartwatcha pod kątami - tak jak w realu spoglądasz na zegarek. Jaka jest widoczność jak zerkasz na niego szybko pod dużym kątem? 

  Wydaje mi się też że rozdzielczość ekranu jednak jest odrobinę za mała... cyferblaty są dość wyraźnie poszarpane na Twoich zdjęciach

  .... z drugiej strony cena oczywiście świetna.

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @straszny

  W naturze wygląda to znacznie lepiej, niż na fotkach, które eksponują w jakiś dziwny sposób "kratę" matrycy. Normalnie tego zupełnie nie widać, a cześć "ząbkowań" jest trochę winą zmniejszenia zdjęć do potrzeb ekspozycji, co lekko zniekształca obłe krawędzie.
  Co do kątów widzenia, są rewelacyjne wyraźne z każdej strony... Jutro (bo dziś do wieczora jestem w robocie), postaram się uzupełnić te fotki...

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  A ile to wytrzyma na baterii ? 1 dzień da radę ?Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.