2017-09-15 00:03
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Natec Rhino Code

Obrazek Natec Rhino Code

W epoce trzymania danych w "Chmurach", posiadanie dysku zewnętrznego wydaje się już przeżytkiem. Nawet jeśli chcemy przenieść sporą porcję danych, wystarczy już zwykły Pendrive 128 czy 256 GB. Jednak czasami chcemy nasze zdjęcia i filmy z podróży zabezpieczyć przed awarią dysku w komputerze, by sobie ich kopia leżała gdzieś w szufladzie. Wtedy tradycyjny, mechaniczny dysk HDD sprawi się doskonale i chyba pewniej od pamięci Flash.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Przy domowym zastosowaniu jego wady nie odgrywają dużej roli. Korzystając z niego rzadko, (taki jest chyba zamysł?), nie musimy robić tego po ciemku, a i od kawy na chwilę jak się wstrzymamy, czy od rzucania o podłogę, tragedii nie będzie.
    Obudowy dysków zewnętrznych z reguły ofiarowują nam jakieś funkcjonalności. Serwer plików, odtwarzacz multimedialny, nawet zastępują napęd optyczny. Szyfrowanie na razie nie przychodziło mi do głowy jako priorytet, ale siła sugestii jest duża :) Jak to jedna dobrze napisana recenzja potrafi na człowieka wpłynąć, choćby na chwilę ;)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.