2017-07-02 22:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

NeoTEC MAGNUS MG-600W

Obrazek NeoTEC MAGNUS MG-600W

Dość dawno nie testowaliśmy już zasilaczy, więc dziś chciałbym nadrobić zaległości w nowoczesnych sprzętach zasilających i przedstawić Wam model NeoTEC MAGNUS MG-600W. Klasa zasilaczy o mocach między 500-600W jest chyba najpopularniejsza, bo w zasadzie ze spokojem wystarcza do napędzania wydajnych komputerów, z pojedynczą kartą graficzną, przy czym nie drąży zbytnio naszej kieszeni. Co to oznacza? Otóż za sumę do 200 PLN, mamy otrzymać w pełni funkcjonalne urządzenie, które zapewni nam bezpieczne i stabilne użytkowanie naszego komputera.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Naprawdę fajny zasilacz i tani. Jeśli ktoś nie potrzebuje modularnego okablowania - PSU godne polecenia. 

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Bardzo rozsądnie zaprojektowany i wyceniony zasilacz. Duża ilość zabezpieczeń to ewidentny plus. Mierzone wartości OK, tylko trzeba sobie zdawać sprawę, że nie jest to sprzęt do wypasionych stacji roboczych / graficznych, ma wtedy za mało kabli, ale to nie wada, to cecha. Bo jest dobrze utrafiony do typowego domowego komputera, a do nich jest przeznaczony. \"\spoko\"
  Jeżeli założymy jedną, silną kartę graficzną + ewentualnie dobry kontroler RAID, to zasilacz ten wystarczy do wielu zadań. Można na nim oprzeć komputer do grania, do zdjęć, do amatorskiej edycji filmów, do profesjonalnej pracy biurowej, do CAD, do DTP...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.