2021-10-01 13:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Nowe AMD Design Center w Rumunii

Obrazek Nowe AMD Design Center w Rumunii

Firma AMD ogłosiła dziś otwarcie nowego AMD Design Center w Rumunii. Ten nowy ośrodek zlokalizowany w Jassach będzie zatrudniał zróżnicowany zespół inżynierów, którzy będą pracować nad innowacjami sprzętowymi i programowymi, jakie będą wykorzystywane w ramach wydajnych rozwiązań komputerowych firmy. Powstanie AMD Design Center w Europie, a także plany na dalszy rozwój w przyszłości, podkreślają zaangażowanie firmy na rzecz wzmocnienia zarówno własnych zasobów inżynierskich, jak i wsparcia talentów inżynierskich w regionie. Zespół w Rumunii będzie koncentrował się na kluczowych rozwiązaniach dla przyszłych architektur procesorów i technologii AMD Infinity Fabric, która pomoże rozwinąć następnej generacji produkty komputerowe.Nowe AMD Design Center w Rumunii

Źródło: Info Prasowe / AMD
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  W szyku zwartym x86, razem z Intelem maszerują na śmietnik historii. Tak mówią ludzie.
  Co prawda mówili też, że tablety wyprą dwa lata temu laptopy. Nie wyparły ani 2 lata temu, ani w zeszłym, ani w tym...
  Jednak po wielu latach zastoju, coś się zaczyna dziać. To prawda.

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Prawda... Ale osobiście nie cierpię tabletów i wolę pracować na lapku z myszką i w środowisku Windows... Z wywiadów wiem, że jest nas wielu :) 

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @SlawoyAMD

  Nie miałem już sporo czasu do czynienia z systemami Apple, ale porównując Androida i Windowsa, zdecydowanie wolę Windowsa. Owszem, wiem, myszka i normalna klawiatura, to tylko przyzwyczajenie, ale bezpieczeństwo - już nie. Smartfon i tablet są zagrożeniem w dwa / trzy lata po zakupie. Windows ma stale aktualizacje bezpieczeństwa. Prawie wszystko w internecie zrobię jedną przeglądarką w Windowsie. Ilość apek potrzebnych do zrobienia czegokolwiek w Androidzie - przestałem liczyć. Wiem. Smartfon to dziś konieczność. Doceniam, ale staram się zachować jak najwięcej czynności dla PC / laptopa, bo to bezpieczniej i wygodniej. Nie mówiąc o tym, że niektóre rzeczy są tylko na Windows. No i używając laptopa, a tym bardziej stacjonarnego PC, nie wpadnę pod samochód na przejściu. \"\lol\"Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.