2021-09-14 20:35
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Nowe sterowniki AMD Radeon Software 21.9.1

Obrazek Nowe sterowniki AMD Radeon Software 21.9.1

Wczoraj wieczorem firma AMD udostępniła najnowszą wersję oprogramowania AMD Radeon Software 21.9.1, która wprowadza szereg nowości dla użytkowników komputerów napędzanych sprzętem AMD:
- Automatyczne podkręcanie dla komputerów stacjonarnych z kartami graficznymi AMD Radeon RX 6000 i procesorami AMD Ryzen 5000. AMD Radeon Software 21.9.1 integruje opcje tuningu tych kart graficznych i procesorów w jednej łatwej w użyciu zakładce, która dysponuje dodatkowo funkcją automatycznego podkręcania. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać wyższą wydajność systemu.- Obsługa Microsoft Windows 11. Nowy AMD Radeon Software 21.9.1 jest zgodny z Windows 11 i pozwala w tym systemie korzystać z potężnych funkcji, jak Radeon Boost (więcej FPS), Radeon Anti-Lag (lepsza responsywność w grach) czy Radeon Image Sharpening (lepsza ostrość obrazu).
- AMD Smart Access Memory dla kart graficznych AMD Radeon RX 5000. Ekstra wydajność w grach dla użytkowników, którzy korzystają z tych kart graficznych w systemach z procesorami AMD Ryzen serii 5000 lub 3000 i płytami głównymi z chipsetem AMD serii 500.

Przy tej okazji firma AMD poinformowała, że ekosystem gier z obsługą AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) szybko rośnie, bo gier dostępnych z tą opcją jest już 27. Wśród tytułów, które niedawno otrzymały obsługę FSR są:
- A Chinese Ghost Story
- Arcadegeddon
- Black Desert
- Chernobylite
- DEATHLOOP
- Dota 2
- Edge of Eternity
- Elite Dangerous: Odyssey
- Marvel’s Avengers
- Myst
- Necromunda: Hired Gun
- NiShuiHan
- Resident Evil Village
- The Medium
- Vampire: The Masquerade – Bloodhunt

Ponadto w najbliższych tygodniach FSR otrzymają też: World War Z: Aftermath, JX3, F1 2021 i No Man’s Sky. Przypominamy przy okazji, że FSR to tylko jedna z wielu funkcji biblioteki FidelityFX.

AMD Radeon Software 21.9.1 są dostępne do pobrania TUTAJ.

Nowe sterowniki AMD Radeon Software 21.9.1

Źródło: Info Prasowe / AMDKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.