2024-02-08 13:33
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Odwiedź stoisko Predatora na IEM 2024... Osobiście lub na streamie

Obrazek Odwiedź stoisko Predatora na IEM 2024... Osobiście lub na streamie

Predator po raz kolejny wspiera jedno z największych wydarzeń esportowych na świecie - Intel Extreme Masters 2024. Finał wielkiego turnieju Counter Strike odbędzie się w katowickim spodku w dniach 9-11 lutego 2024 r. Dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału w IEM osobiście, Predator przygotował livestream, który śledzić będzie można na kanałach YouTube i Facebook marki. W IEM 2024 wezmą udział 24 najlepsze zespoły Counter Strike z całego świata, a łączna pula nagród turnieju wyniesie aż milion dolarów. Rywalizację esportowców śledzić będzie 10 tys. kibiców zgromadzonych w katowickim Spodku, a dla wszystkich, którzy nie dotrą do stolicy Górnego Śląska osobiście, Predator przygotował livestream. 9 i 11 lutego na kanałach YouTube i Facebook podziwiać będzie można nie tylko stoisko marki, lecz także poczuć wyjątkową atmosferę IEM.Goście streama zobaczą na swoich ekranach ceremonię otwarcia, przebieg rywalizacji oraz wielki finał turnieju. Nie wychodząc z domu będa mogli wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących IEM 2024, posłuchać rozmów z kibicami i uczestnikami zawodów, a także zobaczyć wywiad z popularnym influencerem gamingowym, Jacobem. Stream będzie też okazją do wirtualnego zwiedzania wnętrza katowickiego Spodka.

Oprócz transmisji z samego IEM, na streamie będzie też można zobaczyć stoisko Predatora i poznać możliwości prezentowanych na nim laptopów gamingowych - modeli Predator Helios 16 i Predator Helios Neo 18. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji, takich jak rozdawanie myszek i innych upominków dla fanów gamingu.

Stream realizowany będzie w piątek 9 lutego i w niedzielę 11 lutego. Początek relacji zaplanowano w obu dniach na godzinę 15.45.

Transmisje dostępne będą za pośrednictwem platform YouTube i Facebook:
9 lutego: YouTube
11 lutego: YouTubeOdwiedź stoisko Predatora na IEM 2024... Osobiście lub na streamie

Źródło: Info Prasowe - ACERKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.