2024-07-04 21:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Oficjalna premiera realme C63

Obrazek Oficjalna premiera realme C63

realme z dumą ogłasza premierę swojego najnowszego modelu - realme C63. Jest to nie tylko pierwszy smartfon z serii realme C wykończony wysokiej jakości wegańską skórą, ale także jedyne urządzenie o designie premium w swoim przedziale cenowym. Co więcej, realme C63 posiada technologię szybkiego ładowania 45W, pozwalającą na godzinę rozmowy po zaledwie minucie ładowania urządzenia oraz wiele funkcji opartych na sztucznej inteligencji. realme C63 wyposażono w tylną obudowę z wysokiej jakości wegańskiej skóry, dotychczas stosowanej jedynie w flagowych modelach telefonów. Jej projekt oferuje niezwykle trwałą teksturę, odporną na zabrudzenia, a jakość wykonania znacznie przewyższa rozwiązania dostępne w innych produktach z tej samej półki cenowej.Starannie dobrany wzór lychee pokrywający plecki smartfona dodaje elegancji i poprawia wrażenia związane z trzymaniem urządzenia w dłoni, zapewniając przyjemność zarówno wizualną, jak i dotykową. Ponadto, realme C63 posiada jedyną w tej kategorii cenowej metalową obwolutę obiektywu, która oferuje większą wytrzymałość i lepszą teksturę. Laboratorium realme potwierdza wysoką niezawodność nowego modelu C63. Po serii przeprowadzonych testów smartfon nie wykazał żadnych uszkodzeń po upadku z wysokości 1 metra na granitową płytę. Skutecznie opiera się codziennym uszkodzeniom, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów związanych z naprawami lub wymianą urządzenia.

Szybkie ładowanie 45W i bateria 5000mAh z unikalną w tej klasie certyfikacją TÜV Rheinland Safe Fast-Charge System
realme C63 obsługuje pierwszą w swojej klasie cenowej technologię szybkiego ładowania 45W, która pozwala naładować telefon do 50% w 30 minut, umożliwiając godzinę rozmów po zaledwie 1 minucie ładowania. Co więcej, nowy realme C63 uzyskał unikalną w tej kategorii cenowej certyfikację TÜV Rheinland Safe Fast-Charge System, co oznacza, że system ładowania telefonu przeszedł rygorystyczne testy i spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Serce realme C63 stanowi procesor z architekturą ośmiordzeniową, która zapewnia zarówno wydajność, jak i wysoką efektywność energetyczną.

realme C63 z flagowymi funkcjami AI: sterowaniem gestami, obsługą dotykową w deszczu i minikapsułą 2.0
realme C63 wprowadza zupełnie nowe funkcje AI. Po raz pierwszy w swojej klasie udostępnia sterowanie gestami i inteligentną obsługę dotykową w deszczu, wcześniej zarezerwowane jedynie dla flagowych smartfonów realme - serii numerycznej oraz linii GT. Te dwie funkcje, stworzone w odpowiedzi na codzienne potrzeb użytkowników, pozwalają na sterowanie urządzeniem bez dotykania ekranu. Obsługa za pomocą gestów pozwala korzystać z urządzenia, w tym oglądać filmy i odbierać połączenia, bez użycia rąk podczas jedzenia, ćwiczeń czy gotowania. Inteligentna obsługa dotykowa zapewnia płynne korzystanie z telefonu nawet w deszczu lub łazience po kąpieli. Ponadto, C63 oferuje redukcję szumów podczas rozmów oraz cenioną wśród użytkowników funkcję: Minikapsuła 2.0.

Cena i dostępność
realme C63 (8/256GB) jest dostępny w dwóch wyjątkowych wersjach kolorystycznych: Leather Blue i Jade Green za 849 PLN w sieci sklepów Media Expert oraz na stronie realmeshop.pl. To jednak nie wszystko – wraz z początkiem wakacji marka wprowadziła specjalną ofertę na bestsellerowy model realme 12+ 5G, który dostępny jest w cenie 1599 PLN, taniej aż o 300 PLN. Oferta promocyjna obowiązuje od 5 do 18 lipca b.r. u wszystkich partnerów marki.
Oficjalna premiera realme C63

Oficjalna premiera realme C63

Oficjalna premiera realme C63

źródło: Info Prasowe - realmyKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.