2014-08-27 16:23
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Philips S221C4AFD - All in One w domu...

Obrazek Philips S221C4AFD - All in One w domu...

Trzydzieści lat temu z opadem szczęki oglądaliśmy w filmach Science-Fiction, jak bohater kreślił palcem na płaskim jak szkło ekranie skomplikowane wzory tras przelotu statków kosmicznych... Dziś namiastkę takich czynności mamy w swoich tabletach, telefonach oraz coraz częściej, laptopach. Pod strzechami domów tradycyjne monitory stawiają jeszcze pewien opór przed dotykiem, ale to już chyba tylko kwestia czasu. Niemniej komputery typu All in One z funkcją dotyku, coraz częściej można spotkać pod "strzechami"...

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  przy swojej cenie może stanowić lepszy zakup niż np. Samsung Galaxy Tab 4 10.1 (cena około 1300 PLN), zwłaszcza że otrzymamy dwukrotnie większą powierzchnię roboczą.

  Powiedziałbym, że więcej, niż czterokrotnie.

 2. Avatar nic wiadomość nic
  Hmmm

  Cały czas wydaje mi się jednak, że wygodny fotel i mysz gwarantują znacznie większy komfort. Łokcie jednak muszą bardzo cierpirć przy dłuższym posiedzeniu przy tym sprzęcie. Czy to aby na pewno dobra droga?

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  ten hardware...

  Android 4.2 i Tegra 3 (nie 4)... przecież to 2012 rok. Tak jakby Philips spóźnił się półtora roku z tym modelem.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.