2020-12-28 14:47
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

SPC Gear GD100 Gaming Desk

Obrazek SPC Gear GD100 Gaming Desk

Stanowisko gracza... To pojęcie dość szerokie, bo najczęściej kojarzy się ono z wydajnym komputerem, gamingową, podświetlaną klawiaturą, czułą myszą na super śliskiej podkładce i koniecznie wygodnym fotelem. O czymś nie wspomniałem? Owszem... O biurku. To znaczy kiedyś powszechnie się mówiło "biurko", bo były to meble niemal żywcem przeniesione z biur, gdzie mieliśmy wydzielone miejsce na komputer i klawiaturę (najczęściej szufladę). Często jesteśmy niemal skazani na takie dotychczasowe stanowisko komputerowe w domu, bo albo biurko stanowi komplet reszty umeblowania pokoju (czasami nawet integralną część młodzieżowego segmentu), albo po prostu jest już wkomponowane w wystrój wnętrza.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Biurko solidne. Nic w nim nie razi, nic nie schrzanili chyba. Jednak dopiero z Twoimi "uzupełnieniami" nabiera wartości. 

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  biurko przyjemne ale trochę drogie patrząc na możliwości (600+ ). Mi przypadło do gustu Huzaro Hero 5.0. Wszystko to jednak kwestia gustu, komuś spodoba się takie proste z recenzji, a komuś gamingowe z przelotkami na kable i półką. 

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @nickey

  Fajne to Huzaro, bo pozwala na dobre wykorzystanie powierzchni roboczej... Jednak np. do mojego monitora półka byłaby za wąska na "nogi" 32-calowego monitora (szeroki rozstaw trzech punktów styku), więc na takie rzeczy też trzeba zwrócić uwagę...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.