2018-07-09 13:07
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Sigma Pro Corona RGB 120 KIT

Obrazek Sigma Pro Corona RGB 120 KIT

SilentiumPC Sigma Pro Corona RGB 120 KIT pozwoli rozświetlić zestaw komputerowy i jednocześnie znacznie polepszając wentylację w obudowie. Zestaw składa się z trzech, 120-milimetrowych wentylatorów Sigma Pro Corona RGB, które swoją konstrukcję zawdzięczają rozwiązaniom technicznym wykorzystywanym w wentylatorach z serii Sigma Pro. Specjalnie wyprofilowane łopatki oraz łożysko hydrauliczne HBS zapewniają dobrą kulturę pracy i wysoką wydajność. Wbudowany w standardową, 120-milimetrową obudowę pierścień z liczbą 18 jasnych punktów LED nie pozwoli, aby komputer gracza pozostawał w cieniu. Dostępne są trzy metody zarządzania oświetleniem.Pierwsza, poprzez dołączony do zestawu miniaturowy kontroler Nano RGB, udostępnia zaawansowaną kontrolę oświetlenia bez użycia oprogramowania. Druga, po podłączeniu do sterownika Aurora Sync w obudowach z serii Armis TG RGB, umożliwia synchronizację oświetlenia m.in. z fabrycznie zainstalowanymi paskami LED. Trzecia pozwala na synchronizację oświetlenia z kompatybilną płytą główną, a nawet kartą graficzną.

Wentylatory Sigma Pro Corona RGB 120 mają wbudowane 18 jasnych punktów RGB LED, które mogą świecić na praktycznie dowolny wybrany przez użytkownika kolor, a zarządzane mogą być przez dołączony do zestawu kontroler Nano RGB lub sterownik Aurora Sync znajdujący się w obudowach z serii Armis TG RGB. Sigma Pro Corona RGB są także kompatybilne z płytami głównymi wyposażonymi w złącza 4-pin RGB (ASRock RGB LED, Asus Aura, EVGA RGB czy MSI Mystic Light).

Klasycznie czarny kolor obudowy wentylatora oraz możliwość całkowitego wyłączenia podświetlenia LED sprawiają, że Sigma Pro Corona RGB będzie doskonale współgrać z zestawem komputerowym bez względu na to czy aktualnie mamy ochotę na tęczę promieniującą z obudowy czy też stonowany, elegancki wygląd.

Dołączony do zestawu, miniaturowy kontroler Nano RGB, to odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy nie mają odpowiedniej płyty głównej, aby sterować oświetleniem urządzeń RGB LED za pomocą oprogramowania. Kontroler ma kilkanaście predefiniowanych trybów działania: od stałego oświetlenia na konkretny kolor, poprzez tryby powolnej, stopniowej zmiany koloru czy też spokojnego oddychania, aż po agresywny stroboskop. Dodatkowy przycisk pozwala przyśpieszyć lub spowolnić poszczególne efekty, a w ostateczności wyłączyć całkowicie oświetlenie.

Rekomendowana cena zestawu SilentiumPC Sigma Pro Corona RGB 120 KIT to 109 PLN.

Dane techniczne wentylatorów Sigma Pro Corona RGB 120:
• Wymiary: 120×120×25 mm (Wys.×Szer.×Gł.)
• Liczba obrotów: 1500 ±10% RPM
• Liczba łopatek: 7
• Kolor LED: RGB
• Liczba LED: 18
• Przepływ powietrza: 33,3 CFM
• Łożysko: hydrauliczne (HBS)
• Napięcie: 12 V
• Prąd – wentylator: 0,15 A
• Prąd – LED: 0,30 A
• Wtyczka: 4-pin (RGB) + 3-pin
• Żywotność: 50,000 h
• Gwarancja: 24 m


Sigma Pro Corona RGB 120 KIT

Sigma Pro Corona RGB 120 KIT

Sigma Pro Corona RGB 120 KIT

Sigma Pro Corona RGB 120 KIT

Sigma Pro Corona RGB 120 KIT

Sigma Pro Corona RGB 120 KIT

Źródło: Info Prasowe / SilentiumPCKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.