2018-07-06 21:44
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

FURY Thunderjet - Gamingowe 4 w 1 ???

Obrazek FURY Thunderjet - Gamingowe 4 w 1 ???

Najczęściej kiedy już zakupimy części i poskładamy swój nowy, upragniony komputer do gier i nie tylko, stajemy przed dylematem zakupu niezbędnych akcesoriów, jak między innymi klawiatura, mysz, podkładka i słuchawki. Przerzucamy więc dziesiątki stron Internetowych w poszukiwaniu sprzętu, który ma dobre opinie, podoba się nam jego design lub po prostu ma dobrą cenę. Właśnie cena często jest tutaj kluczowym powodem wyboru akcesoriów, bo już zakup nowego PeCeta pewnie "wydrylował" nam nieźle kieszeń.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Wygląda to faktycznie na złą decyzję w założeniach. Może wystarczyło by zrobić dwa zestawy? Jeden mysz, klawiatura i jakaś nieco tylko lepsza podkładka, a drugi mysz klawiatura i normalne słuchawki?
  Nie chcę jednak być mądrzejszy od producenta i decydować o nie moich pieniądzach, (nie moich, bo ja nie kupię tego zestawu :-P). Zestaw w sumie jak dla dzieci optycznie ładny, pytanie tylko czy na prezent komunijny dostaje się jeszcze dziś komputery stacjonarne?

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Faktycznie powstaje pytanie czy taki sprzęt ma jeszcze potencjał rynkowy aklienci będą kupować taki sprzęt ? Wszechobecne laptopy, tablety i smartfony skuteczne wypierają klawiatury i myszki z pólek sklepowych.

 3. Avatar nic wiadomość nic
  @lami

  No i tutaj niestety, ale mylisz się i to bardzo. Rynek gamingowy ma się dobrze i rośnie. Co owocuje wysypem zarówno dobrych jak i złych konstrukcji.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.