2019-08-07 21:01
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Skanery IRIScan Book 5 i Book 5 WiFi

Obrazek Skanery IRIScan Book 5 i Book 5 WiFi

Ze sprzętem marki IRIScan miałem okazję zapoznać Was przy okazji testów myszy zintegrowanej ze skanerem Mouse Executive 2. Ten ciekawy i przydatny w życiu ucznia, studenta lub pracownika dużo czasu spędzającego z wszelkimi dokumentami przedmiot, miał swoje zalety i wady. Jedną z wad był na pewno mały obszar sczytywania skanowanej powierzchni, a do plusów należała jego mobilność, bo mysz mogła podążać z nami w zestawie z laptopem. Jednak IRIScam (marka należąca do japońskiej kompanii Canon), posiada w swojej ofercie inne mobilne urządzenia, które nie potrzebują towarzystwa komputera i mogą podążać za nami indywidualnie.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Faktycznie ciekawe urządzenie, testowane z poświęceniem i małymi ofiarami w księgozbiorze. :-P Recenzja jak zwykle warta czytania dla niej samej. \"\piwo\" Tylko się zastanawiam, czy mimo dobrze wyważonej ceny, większość ludzi i tak nie użyje aparatu smartfona, zamiast  tego zgrabnego, dedykowanego urządzenia?
  Nawet jakby mieli potem żałować. \"\lol\"

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Bardzo fajne urządzenie, przyda się w szczególności mniejszym firmom. Doświadczenia z klientami dowodzą że niewielu domowych użytkowników posiada skanery. Przeważnie klienci wykonują fotki smartfonem i wysyłają pocztą lub MMS. Jak potrzebuję skan dok. lub innych materiałów wykonuję je w pracy a niejednokrotnie tkie małe ustrojstwo było by pomocne w domu.
  Tak jak przedmówca pochwalam fajny tekst.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.