2022-01-20 14:36
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

TP-Link Tapo P110 - Mini Smart Plug WiFi

Obrazek TP-Link Tapo P110 - Mini Smart Plug WiFi

TP-Link konsekwentnie rozbudowuje portfolio urządzeń smart home z serii Tapo. Tym razem do rodziny dołącza sterowane gniazdo zasilania z serii produktów Tapo. Tapo P110 od TP-Link można wykorzystać na wiele sposobów. Z pomocą tego gniazdka użytkownik może zarządzać podłączonym do niego sprzętem elektronicznym, kontrolować zużycie energii (co przełoży się na niższe rachunki za prąd) czy tworzyć harmonogramy, dzięki którym o konkretnej godzinie automatycznie włączy lub wyłączy dowolne podłączone do niego urządzenie. Inteligentne gniazdko pomoże także uniknąć zmartwień o pozostawione w domu włączone żelazko czy nieprzykręcony na czas nieobecności grzejnik.Tapo P110 to także sposób, by skutecznie odstraszyć włamywacza. Programując automatyczne włączanie i wyłączanie światła o różnych porach, skutecznie można maskować nieobecność domowników. Smart Plug jest sterowany poprzez WiFi, ma kompaktową obudowę, zajmuje mało przestrzeni i nie utrudnia dostępu do sąsiednich gniazdek.

Produkt jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 70 PLN. Urządzenie zostało objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

TP-Link Tapo P110 - Mini Smart Plug WiFi

TP-Link Tapo P110 - Mini Smart Plug WiFi

TP-Link Tapo P110 - Mini Smart Plug WiFi

TP-Link Tapo P110 - Mini Smart Plug WiFi

Źródło: Info Prasowe / TP-Link
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Że co ???

    ma kompaktową obudowę, zajmuje mało przestrzeni i nie utrudnia dostępu do sąsiednich gniazdek

    Przez swoją super minimalistyczną obudowę i umiejscowienie bolca uziemiającego zajmuje dokładnie całe podwójne gniazdko.

    Są na rynku gniazdka dużo mniejsze i dużo tańsze.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.