2012-10-23 13:15
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

TRANSCEND 8XDVDS-K – ultracienka nagrywarka CD/DVD

Obrazek TRANSCEND 8XDVDS-K – ultracienka nagrywarka CD/DVD

TRANSCEND prezentuje najcieńszą dostępną na rynku zewnętrzną nagrywarkę CD/DVD o oznaczeniu TS8XDVDS-K. Urządzenie o grubości 13.9 mm powstało z myślą o użytkownikach laptopów oraz ultrabooków, w których producenci nie umieszczają wbudowanego napędu CD/DVD. Wyjątkowo smukła nagrywarka obsługuje szereg formatów płyt, takich jak CD-R/RW (zapis 24x), DVD±R, DVD+RW (zapis 8x), DVD-RW (zapis 6x) DVD-RAM (zapis 5x) czy dwuwarstwowe nośniki DVD±R DL o pojemności 8,5 GB (zapis 6x). Nagrywarka firmy TRANSCEND stanowi doskonałe uzupełnienie przenośnych komputerów, które nie są wyposażone w napęd optyczny. Dzięki smukłemu kształtowi i małym wymiarom nagrywarka bez problemu zmieści się w torbie lub plecaku na laptopa. (Dalej)...Waga napędu - mniejsza o 44% w porównaniu ze standardowymi napędami zewnętrznymi - dodatkowo podnosi komfort transportu urządzenia.

TS8XDVDS-K nie wymaga dodatkowego zasilacza i czerpie energię elektryczną z portu USB podpiętego do komputera.
Producent dodaje do napędu oprogramowanie do nagrywania multimediów CyberLink Power2Go w pełnej wersji oraz 30-dniową wersję aplikacji CyberLink’s MediaShow. Narzędzia te umożliwiają nagrywanie muzyki, plików wideo i innych danych w różnych formatach CD i DVD oraz pozwalają na obróbkę plików multimedialnych w prosty sposób.

Gwarancja i cena:
Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją producenta.
Sugerowana cena detaliczna produktu to 170 PLN.

TRANSCEND 8XDVDS-K – ultracienka nagrywarka CD/DVD

TRANSCEND 8XDVDS-K – ultracienka nagrywarka CD/DVD

TRANSCEND 8XDVDS-K – ultracienka nagrywarka CD/DVD

TRANSCEND 8XDVDS-K – ultracienka nagrywarka CD/DVD

Źródło: Info Prasowe / TRANSCEND
  1. Avatar nic wiadomość nic
    ?

    Komu to potrzebne?
    Za 250zł można mieć zewnętrzną nagrywarkę blu-ray. Z mojego punktu widzenia ten produkt jest bez sensu.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.