2020-11-17 16:11
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Teufel MUSICSTATION

Obrazek Teufel MUSICSTATION

Teufel prezentuje MUSICSTATION – urządzenie, które łączy w sobie radio (FM, cyfrowe DAB+ oraz internetowe), odtwarzacz CD, oraz serwisy streamingowe (Spotify, Amazon Music). To wszystko zamknięte w kompaktowej obudowie z głośnikami o mocy aż 100 W. Teufel MUSICSTATION wypełni każde pomieszczenie wysokiej jakości dźwiękiem. Sześć przetworników wspiera technologia Dynamore Ultra, która odpowiada za szeroką panoramę stereo. Każdy z dwóch szerokopasmowych i niskotonowych głośników jest skierowany do przodu. Dwa pozostałe głośniki średniotonowe emitują dźwięk na boki.W celu uzyskania optymalnego brzmienia, MUSICSTATION może być ustawiona w trzech różnych pozycjach: pionowo lub poziomo na przykład na stole lub bezpośrednio zawieszona na ścianie za pomocą uchwytu znajdującego się w zestawie.

Nowość od Teufel odtwarza radia FM lub cyfrowe DAB+. Dodatkowo daje dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata dzięki wbudowanemu modułowi WiFi. Miłośnicy fizycznych nośników docenią obecność napędu CD, natomiast technologia Bluetooth 5.0 z ACC i aptX pozwoli na bezprzewodowe połączenie np. ze smartfonem czy tabletem i odtwarzanie nagrań z takich serwisów jak Apple Music czy YouTube. Urządzenie umożliwia także korzystanie z popularnych serwisów streamingowych Spotify oraz Amazon Music. Na obudowie znajdują się również: port USB do odtwarzania nagrań z zewnętrznych nośników pamięci, wejście AUX In oraz złącze dla słuchawek i anteny. Wyświetlacz na froncie MUSICSTATION prezentuje aktualną godzinę, stację radiową lub tytuł odtwarzanego utworu. Playlisty i stacje radiowe wywołać można naciśnięciem jednego przycisku. W urządzeniu możliwe jest zapisanie nawet 30 ulubionych pozycji.

Obsługa MUSICSTATION możliwa jest nie tylko za pomocą przycisków na obudowie, ale również przez dołączonego do zestawu pilota lub za pomocą smartfona z zainstalowaną aplikacją Teufel REMOTE dla systemów iOS oraz Android.
Teufel MUSICSTATION może również pełnić rolę budzika z opcją ustawienia dwóch alarmów. Dodatkowo, urządzenie można obsługiwać za pomocą komend wydawanych do asystenta głosowego Amazon Alexa.

Teufel MUSICSTATION dostępna jest na stronie teufelaudio.pl w cenie 2259 PLN, w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.
Teufel MUSICSTATION

Teufel MUSICSTATION

Teufel MUSICSTATION

Teufel MUSICSTATION

Teufel MUSICSTATION

Źródło: Info Prasowe / TeufelKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.