2013-06-22 18:52
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Tracer Ragnar - Tani zestaw 2.1

Obrazek Tracer Ragnar - Tani zestaw 2.1

Zazwyczaj kiedy kupujemy gotowy komputer PC, dobieramy do niego klawiaturę, mysz i monitor. Kolejnym często dokupywanym urządzeniem na start przygody z PeCetami są głośniki. Kiedy nie mamy doświadczenia z tego typu sprzętem peryferyjnym, polegać możemy na poradach sprzedawcy, poszukać opinii w Internecie lub wziąć taki zestaw "na oko", czyli taki, jaki akurat nam się wizualnie spodoba. Ten ostatni jest chyba najgorszym z możliwych sposobów, bo często właśnie "chińskie" firmy polują na takich klientów dość atrakcyjnym, bogatym w szczegóły designem swoich wyrobów. Czy zatem znajdziemy coś sensownego za niewielką kwotę nie przekraczającą około 130 złotych? Jedną z takich marek, którą znajdziemy w niemal każdym sklepie komputerowym, jest Tracer. Dla chcących kupić większy zestaw 2.1 będzie on miał dla nas model Ragnar o deklarowanej mocy 40W - ZAPRASZAMY...

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Troche brzydkie, no i ta imitacja tweetera

  Jako następnego kandydata do testów proonuję Logitech Z313 .

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Ja tam widzę w subwooferze przetwórnik niskotonowy L.Y. 4 Ohm i 30W mocy. Na sekcji wzmacniacza audio widzę brak dużych kondensatorów. Ciekawi mnie czy radiator nie za bardzo się nagrzewa po kilku godzinach pracy? Sekcja zasilacza wygląda ok. Za 130zł nie można dużo wymagać od zestawu 2.1.

  Duży plus za możliwość zobaczenia wnętrzności Suba. Bo nie zawsze jest to pokazywane w recenzjach zestawów Audio do PC.

  Przy odrobinie szczęścia można by polepszyć jakość dźwięku. Można zamontować np. 2 małe przetwórniki wysokotonowe 16 Ohm 5W z odzyskanych części ze starego i uszkodzonego TV i wystarczy podpiąć z użyciem małego kondensatorka na lewy i prawy kanał do gniazd głośników. I mamy prawdziwy tweeter.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.