2013-12-16 18:21
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

Transcend JetFlash - Pendrive 16GB

Obrazek Transcend JetFlash - Pendrive 16GB

Pendrive z Interfejsem USB 3.0 na dobre zagościło już pod naszymi drogami i w zasadzie jest dziś jedynym słusznym wyborem. Ja dość długo (bo około 4 lat), posługiwałem się 4 gigabajtowym modelem Corsair Flash Voyager, który zaczął robić się ciasny i denerwująco wolny. Swojego czasu pamięci flash o pojemności przynajmniej 16GB były dość drogie, a już te w standardzie Super Speed 3.0 osiągały horrendalne ceny. Czas mijał i teraz możemy je kupić już za niewielką cenę. Przeglądając ofertę sklepów możemy dowolnie przebierać i wybierać w firmach i modelach, a ja będę chciał w kilku odcinkach porównać je ze sobą. Na początek skupię się na ofercie marki TRANSCEND, a później stopniowo rozbuduję w krótkich testach syntetycznych kolejne produkty na rynku. Zapraszamy...Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Jeszcze ten 780 ujdzie ale reszta plastikowa do bólu. I jeszcze ten zapis 6MB/s ?!

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Przydały by się podpisy pod screenami, bo tak to zgadywać trzeba.
  Ale to i tak nie zastąpi wyników zestawionych na jednym wykresie... no ale skoro się nie dało, bo recka pisana na kolanie, to trudno.

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @andrzej166

  Przy Adacie już będą wykresy z wybranych prędkości transferów...

 4. Avatar nic wiadomość nic
  @andrzej166

  Na razie do porównania są...2 pendrajwy, przy czym pierwszy jest bardzo wyraźnie szybszy od drugiego.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.