2016-08-04 21:44
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Trust 20872 Byron 2.1

Obrazek Trust 20872 Byron 2.1

Sporo ostatnio mieliśmy testów o peryferiach komputerowych, zwłaszcza w dziedzinie myszy, klawiatur i słuchawek, ale w głośnikach zrobiła się dość długa pauza. Z tym większa przyjemnością przyjąłem ofertę przetestowania zestawu 2.1 firmy Trust, która dość mocno zawsze kreowała się w stronę sprzętu dla graczy (zwłaszcza w kierunku kierownic i "usterzenia" do symulatorów lotniczych). No ale skoro już mamy swoich klientów w strefie gamingowej, warto zaoferować im do kompletu również sprzęt audio, by jeszcze bardziej związać ich ze swoją marką.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
  miałem

  nieprzyjemność posiadać jakiś czas temu podobny zestaw TRUSTa. Wytrzymalem z nimi 3 dni - grało to tragicznie.
  Obecnie od 2 lat zestaw Edifier R1280T, który gra tak dobrze, że wyleczyłem się z wszelkich zestawów 2.1

 2. Avatar nic wiadomość nic
  2+1 nie jest złe

  W grach łupie całkiem nieźle, ale temu zestawowi to 'I do not TRUST'. Zdjęcia z demontażu obnażają całą prawdę o jakości wykonania. Grać to pewnie też nie może, bo się rozleci po pierwszym 'bicie'.
  Na wagę przy moich starych Z3e nie mają startu. Może tego nie kupuje się na wagę, ale lekkie głośniki nie mogą grać. Zaraz to wpada w drgania i raczej 'pierdzi' i brzęczy niż gra.

  @devdd
  Twój Edifier to zacny sprzęt. Ja choruję jednak na wzmacniacz + dwa monitorki. Może kiedy dzieciaki podrosną. Teraz to zdemolują wszystko. Logitecha mi nie szkoda. Wzmacniacz jeszcze poczeka.

 3. Avatar nic wiadomość nic
  @P_M_

  oprócz tego do słuchania muzy/tv/filmów mam zestaw H&K wzmacniacz stereo i odtwarzacz CD. Kupiony w cenie średniej klasy zestawu do kompa a nawet nie ma co porównywać.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.