2023-09-12 16:02
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

WD_BLACK SN770M NVMe – wydajny dysk SSD

Obrazek WD_BLACK SN770M NVMe – wydajny dysk SSD

Należąca do Western Digital marka WD_BLACK wprowadza na rynek nowe, wysoko wydajne rozwiązanie M.2 2230, którego zadaniem jest zwiększenie pojemności popularnych, przenośnych konsol do gier. Nowym produktem, zbudowanym w oparciu o doświadczenie i technologie stworzone na potrzeby marki WD_BLACK, jest WD_BLACK SN770M NVMe SSD. Z opublikowanego niedawno raportu firmy Gartner wynika, że do 2027 r. globalny rynek handheldów osiągnie 14.8 mln. Jako że rynek mobilnych konsol cały czas rośnie, i pojawia się coraz więcej przeznaczonych na taki sprzęt gier AAA, pojawiło się zapotrzebowanie na nowe, innowacyjne rozwiązania storage, dzięki którym gracze będą mogli maksymalnie wykorzystać potencjał swoich konsol.WD_BLACK SN770M NVMe SSD ma kompaktowy format nośnika M.2 2230, co pozwala użytkownikom przenośnych urządzeń do gier łatwo rozszerzyć ich pojemność i zabrać ze sobą całą swoją bibliotekę gier. Dysk dostępny jest w kilku wersjach o różnych pojemnościach, a to umożliwia wybranie wersji odpowiadającej indywidualnym potrzebom każdego gracza – do dyspozycji jest maksymalnie do 2 TB pojemności w sprawdzonej technologii Western Digital TLC 3D NAND. Nowy nośnik pozwala z powodzeniem zanurzyć się w świat gry dzięki obsłudze technologii PCIe Gen 4.0, Western Digital nCache 4.0 oraz Microsoft DirectStorage. To doskonały sposób na zwiększenie wydajności kompatybilnych urządzeń do gier, takich jak np. ASUS ROG Ally. Nowy dysk WD_BLACK zapewnia prędkości na poziomie 5150 MB/s (dla modeli 1 TB oraz 2 TB), pozwalające na błyskawicznie instalowanie gier i wczytywanie poziomów.

WD_BLACK SN770M NVMe SSD dostępny jest w wersjach o pojemności 500 GB, 1 TB oraz 2 TB i jest objęty 5-letnią, ograniczoną gwarancją Western Digital. Wariant 500 GB jest dostępny w sklepie online Western Digital oraz innych sklepach w cenie 400 PLN; wersja 1 TB dostępna jest w cenie 580 zaś 2 TB – 1100 PLN.
WD_BLACK SN770M NVMe – wydajny dysk SSD

WD_BLACK SN770M NVMe – wydajny dysk SSD

źródło: Info Prasowe - Western DigitalKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.