2017-09-15 18:28
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

Wilkinson Sword Hydro Connect 5

Obrazek Wilkinson Sword Hydro Connect 5

Przecieracie oczy ze zdumienia? Pomyliły się Wam strony? Podobne wrażenia miałem, kiedy w swojej skrzynce mail przeczytałem propozycje do testów. Na początku chciałem ją od razu skierować do kosza, ale przed weekendem miałem trochę zajęć i jakoś ta wiadomość przetrwała.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Teraz w swoim życiu widziałem wszystko :D Brawa za kreatywność bo maszynki do golenia i to jeszcze ręczna - cięzko się testuje :) Sam używam Gillette fusion proglide i czasem zacięcie sie zdarzy, zwłaszcza gdy jest to n-te golenie. 
  Bardzo fajny test

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Do testu i swojego komentarza podejdę bardzo serio. W sumie w goleniu się nie ma nic śmiesznego, więc... Bardzo mi się test podoba. Recenzja jak zwykle z talentem napisana, czyta się fajnie, ale jeden szczegół mnie niepokoi. Jednorazówki użyte do porównania, tego porównania nie dają. "Normalna" maszynka Gilette, któraś z serii Mach III i pokrewne, dadzą się porównać do jednorazówek dopiero po dłuższym używaniu, a i to nie na pewno, więc jaki jest tak na prawdę poziom tego Wilkinsona? Z opisu niezły, ale brakuje właśnie porównania do konkretniejszego konkurenta. Jednak opis, zdjęcia, (super ten Wilkinson wygląda) i cena zachęcają.
  Mam jeszcze kilka ostrzy do swojej maszynki, więc nie od razu, ale konotuję w pamięci żeby sprawdzić :)

 3. Avatar nic wiadomość nic
  No 1

  Używam już od lat tylko maszynek Wilkinson, po raz pierwszy dostałem od kumpla na urodziny taki mały zestawik. Ta pierwsza maszynka została przeze mnie wymieniona dopiero po ROKU( golenie 2 razy w tygodniu). Wiadomo szczecina z wiekiem twardnieje i robi się jej więcej na twarzy ale nadal jedno ostrze( głowica), wystarcza mi na dobre pół roku. Jak już odczuwam lekki dyskomfort podczas golenia to zmieniam, nie katuje się bo łatwiej o podrażnienia. Polecam te maszynki każdemu "facetowi" . Stosowałem również Gillette Mach 3 i Fusion ale te są bezkonkurencyjnie lepsze. Jeśli nawet głowice są nieco droższe  to i tak wam się to zwróci bo nie trzeba ich tak często wymieniać. Poza tym świetnie leżą w dłoni co czyni golenie super komfortowym. Jak dla mnie No 1 \"\ok\" 

 4. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Ja kupuje hydro 5 po 12 szt za 75 zł ale rączkę mam dodatkowo z pomniejszającą podrażnienia wibracją zmniejsza to podrażnienia przy twardym zaroście.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.