2019-02-07 23:48
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

Word of Tanks 1.3 vs 1.4 - Jest lepiej?

Obrazek Word of Tanks 1.3 vs 1.4 - Jest lepiej?

Jak część Was wie, jestem zapalonym wielbicielem gry World of Tanks i gram w nią od pierwszej, zamkniętej alfy i bety, czyli na przełomie lat 2009/2010. Co prawda wprowadzenie możliwości stosowania modów trochę mnie zniechęciło do rozgrywek (gram ortodoksyjnie w podstawowej wersji i uważam, że taka powinna być dla wszystkich graczy), to nadal w wolnej chwili rozgrywam większe lub mniejsze potyczki on-line.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  Sławek

  będzie jeszcze czytelniej jak w Menedżerze Zadań zrobisz Wydajność / CPU / prawoklik na wykresie / zmień grafikę na / procesory logiczne. 
  Nie wiem co jest w Twoim pisaniu, bo nie gram w WoT, a przeczytałem z zainteresowaniem. \"\spoko\"

 2. Avatar nic wiadomość nic
  No cóż

  Mam niejasne wrażenie że grafiki WG obrazujące większe użycie rdzeni/wątków 2-4 jasno wskazują że 5-nasty rdzeń/wątek nawet nie powącha silnika WoT'a ;) 

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  U siebie nie zauważyłem różnicy. Ale wąskim gardłem jest GTX 1050 (bez Ti). A nie i5 6500.
  Za to pojazdy kołowe zasuwające jak szalone po mapie to masakra. Kolejna fala dynamizacji rozrywki. Rozumiem, ze to walka z Fortnite, musi się dziać. Uważam, że powinni wprowadzić możliwość skakania. Na pewno znajdą się jakieś szkice projektów planów prototypowych skaczących czołgów. :woot:
  Przerzuciłem się na statki :-)

 4. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nicKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.