2021-11-17 12:21
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

World of Tanks: Battlegrounds – gra wideo w wersji planszowej...

Obrazek World of Tanks: Battlegrounds – gra wideo w wersji planszowej...

Wargaming ma przyjemność poinformować o nawiązaniu współpracy z polską firmą TM Toys. Jej owocem jest gra planszowa World of Tanks: Battlegrounds, która właśnie debiutuje na rynku. Wszystkie elementy planszówki zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższą precyzją, dzięki czemu niezwykle realistycznie odwzorowują świat przedstawiony w grze. Pojedynki dorównują emocjonującym walkom toczonym w świecie wirtualnym. W obu przypadkach zabawa opiera się bowiem na trzech wspólnych elementach lokacjach, czołgach i bitwie taktycznej. Gracze mają do dyspozycji 12 czołgów, którymi mogą się w określonych kierunkach poruszać po planszy. Ich celem jest prowadzenie taktycznych pojedynków na zmieniającym się w każdej rozgrywce polu bitwy złożonym z 64 obrazkowych żetonów lokacji, tak aby po drodze zdobyć określoną liczbę punktów zwycięstwa.Gra jest odpowiednia dla graczy powyżej 7. roku życia i można w nią grać samemu, w dwójkę lub w czwórkę. World of Tanks: Battlegrounds oferuje aż 4 rodzaje rozgrywki:
• podstawowy (bitwa) – typu odkryte memory – gracze po drodze do zwycięstwa zdobywają lokacje i toczą między sobą walki na czołgi;
• drużynowy – dla par (może w niego zagrać dwóch lub czterech graczy);
• familijny – typu zakryte memory – gracze poruszają się czołgami po planszy, szukając par lokacji;
• solo – wyścig między grą a graczem o to, kto szybciej zdobędzie więcej lokacji.
Dzięki takiej różnorodności każda gra jest inna i nie ma obaw, że po rozegraniu określonej liczby partii na planszy powieje nudą. Dodatkowo, dla fanów komputerowej wersji gry w pudełku znajduje się kod zaproszeniowy i bonusowy do gry World of Tanks na PC.

Gra „World of Tanks Battlegrounds” jest dostępna w dobrych sklepach z grami na terenie całego kraju. Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.wot-boardgame.com można dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej grze planszowej oraz zlokalizować najbliższy punkt sprzedaży.


World of Tanks: Battlegrounds – popularna gra wideo w wersji planszowej

World of Tanks: Battlegrounds – popularna gra wideo w wersji planszowej

World of Tanks: Battlegrounds – popularna gra wideo w wersji planszowej

Źródło: Info Prasowe / Wargaming
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Wiecie co pomyślałem na widok tej planszówki? Warto wrócić do tradycji zlotów IN4. \"\przytul\" \"\piwo\"

  2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Oj tak, przydałoby się spotkać po tak dużej przerwie...:woot:Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.