2018-02-13 12:58
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Xtorm Limitless – niespotykanie odporny powerbank

Obrazek Xtorm Limitless – niespotykanie odporny powerbank

Na polski rynek trafia właśnie nowy power bank firmy Xtorm, zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących źródła zasilania, które bez problemów pracować będzie w najtrudniejszych warunkach, czyli model Xtorm Limitless 10 000. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli, jak i podczas wypraw w góry czy nad morze – akumulator zamknięty jest we wzmocnionej, wodoodpornej obudowie, spełniającej wyśrubowane wymagania certyfikatu Mil STD 810G oraz normy IP68. Xtorm Limitless 10 000 ma wbudowane ogniwa litowo-jonowe o pojemności 10 tys. mAh, co oznacza, że bez problemu może posłużyć do kilkukrotnego naładowania większości smartfonów, nawigacji GPS zegarków sportowych czy odtwarzaczy audio oraz głośników Bluetooth itp.ego kluczowym atutem jest jednak ultra solidna obudowa. Zaprojektowano ją tak, by z urządzenia bez obaw można było korzystać w najtrudniejszych warunkach. Obudowa spełnia wymagania zdefiniowanego przez amerykańską armię certyfikatu Mil STD 810G, co oznacza, że skutecznie chroni urządzenie przed skutkami zalania i zanurzenia (o ile zamknięta jest osłona gniazd), upadku, wibracji, działaniem pyłu czy wysokiej/niskiej temperatury. Xtorm Limitless jest również zgodny z normą IP 68 (ochrona przed skutkami zanurzenia i wnikania pyłu). Co istotne, obudowa wyposażona jest w pasek z karabińczykiem, pozwalający np. przypiąć urządzenie do plecaka i mieć je pod ręką na górskim szklaku czy stoku.

Powerbank mierzy 53 x 85 x 20 mm waży ok. 340 g. Wyposażono go w dwa wejścia USB (5V/1A oraz 5V/2.4A). Cenę urządzenia ustalono na 389 PLN.
Xtorm Limitless – niespotykanie odporny powerbank

Xtorm Limitless – niespotykanie odporny powerbank

Xtorm Limitless – niespotykanie odporny powerbank

Xtorm Limitless – niespotykanie odporny powerbank

Źródło: Info Prasowe / XtormKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.