2023-04-12 15:26
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

Zalman Reserator5 Z36 WHITE

Obrazek Zalman Reserator5 Z36 WHITE

Idzie wiosna, a wraz z nią, wreszcie ocieplenie. Co dla nas dobre i przyjemne, nie zawsze przekłada się na efektywną pracę naszego komputera, więc zaczynamy dla niego szukać nowego systemu chłodzenia. Czasami powodem wymiany schładzacza, jest zmiana na szybszy procesor pasujący do naszej płyty głównej, a bywa też, że mamy ochotę wyłożyć worek pieniędzy (przy dzisiejszych cenach podzespołów, to nawet dwa worki) i wtedy chcemy czymś zastąpić dotychczasowe chłodzenie powietrzem na jakiś zgrabny zestaw AIO, czyli zintegrowaną pompę z chłodnicą...

źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Moje najlepsze

  Dla mojego komputera wybór odpowiedniego chłodzenia był bardzo ważny i te właśnie spełniło moje oczekiwania.

 2. Avatar nic wiadomość nic
  Superek

  Dla mnie także ten system chłodzenia jest super w pierwszym dniu jak go zamontowałem i uruchomiłem grę robił swoje jak należy oraz z klasą.

 3. Avatar nic wiadomość nic
  Dla mnie w porządku

  Minęło więcej niż kilka miesięcy jak zbudowałem mój pc na tych producenckich komponentach. Teraz wybrałem oto tego reseratora i też jest mega a zasila mój sprzęt oczywiście gigamax :-D.

 4. Avatar nic wiadomość nic
  Chłodno

  Dobre chłodzenie to gra bez zacinek i ten cooler aio się w tym sprawdza bo sam się przekonałemKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.