2018-07-18 14:07
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

iiyama - dwa nowe monitory 22.5-cala IPS

Obrazek iiyama - dwa nowe monitory 22.5-cala IPS

Firma iiyama zaprezentowała właśnie dwa nowe monitory - XUB2395WSU-B1 oraz XU2395WSU-B1. Oba urządzenia zostały wyposażone w 22.5-calowe matryce IPS o proporcjach 16:10 (rozdzielczość natywna 1920 x 1200 punktów) i idealnie wpisują się w trend bezramkowego, nowoczesnego wzornictwa. Panele zapewniają doskonałą jakość obrazu oraz szerokie kąty widzenia. Nowe modele będą świetnym rozwiązaniem do standardowych zastosowań biurowych, ale sprawdzą się też doskonale w studiach projektowych oraz graficznych. Oba modele zostały wyposażone w szereg technologii, których zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo wzroku oraz poprawę parametrów obrazu. Wśród nich znaleźć możemy Flicker-free, która dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming), niweluje uciążliwe migotanie.Nie mogło w nich również zabraknąć opcji redukcji niebieskiego światła, które jest tak męczące dla naszych oczu. Aby z obrazu wydobyć jeszcze więcej, zastosowano ACR — Advanced Contrast Ratio czyli funkcję, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu.

Model XU2395WSU-B1 pozwala na regulację w pionie w zakresie 20° w górę i 4° w dół. Obudowa jest też kompatybilna ze standardem VESA, co sprawia, że monitor doskonale nadaje się do zamontowania na dowolnym stojaku lub ramieniu montażowym i tworzenia stanowisk składających się z kilku paneli.

Natomiast XUB2395WSU-B1 został dodatkowo wyposażony w funkcję PIVOT, która pozwala na zmianę orientacji ekranu z poziomej na pionową. Na pewno doceni to każdy, kto pracuje na obszernych dokumentach tekstowych, arkuszach kalkulacyjnych lub edytuje grafiki w trybie portretowym. Co więcej, stopa monitora pozwala na regulację wysokości w zakresie 130mm oraz obrót (90°; 45° w lewo; 45° w prawo).

Jak przystało na urządzenia klasy biznesowej, panele oferują szereg złączy. Wśród nich znaleźć możemy wejścia VGA, HDMI oraz DisplayPort. Dodatkowo monitory zostały wyposażone w dwa porty USB 2.0, wyjście słuchawkowe oraz wbudowanie głośniki stereo.

Ceny:
ProLite XUB2395WSU-B1 - 799 PLN
ProLite XU2395WSU-B1 - 699 PLN

iiyama - dwa nowe monitory 22.5-cala IPS

iiyama - dwa nowe monitory 22.5-cala IPS

iiyama - dwa nowe monitory 22.5-cala IPS

iiyama - dwa nowe monitory 22.5-cala IPS

iiyama - dwa nowe monitory 22.5-cala IPS

iiyama - dwa nowe monitory 22.5-cala IPS

Źródło: Info Prasowe / iiyama
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Nie zakrzywione, 16:10 - jejku, łza się w oku kręci. :-P

  2. Avatar nic wiadomość nic
     

    ale małe trochę :(Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.