2009-08-16 12:07
Autor: cobex
11

Asus Wireless Stereo Speaker

Strona 3 - Opis cz, 2

Z tyłu mamy możliwość zamontowania baterii lub akumulatorów które zdecydowanie poprawią mobilność, baterie montujemy w specjalnie przystosowanej do tego kieszeni:Z prawej strony umieszono niezbędne regulatory i połączenia, których zresztą nie jest zbyt wiele. Głośniki włączamy przekręcając regulator „volume” o czym poinformuje nas charakterystyczny dźwięk. Poniżej znajduje się gniazdo do podłączenia z komputerem oraz zasilanie przy pomocy zasilacza:


Pod spodem umieszczono dodatkowy przełącznik „mode” który ustawia nam tryb pracy głośnika. Chodzi o ustawienie pionowe lub poziome, czy będą jakieś efekty o tym napiszę później.


Z lewej strony mamy otwór bass-reflex:


Jak widać na zdjęciach boki od spodu zostały specjalnie wycięte, zdejmowany panel w którym został ukryty przewód połączeniowy z komputerem lub laptopem może służyć jako dodatkowa podstawka.
Również ona posiada charakterystyczne - półkoliste wycięcia, w połączeniu z panelem tworzą otwory które mają za zadanie odprowadzać nadmiar ciśnienia niskich częstotliwości ( proszę o powagę w tym momencie ).
Głośniki można ustawiać standardowo w pozycji pionowej lub poziomo w zależności od preferencji użytkownika. W pozycji poziomej aby nie zjechały nam ze stołu mamy na obudowie malutkie gumowe nóżki które mają temu zapobiegać.


Dane techniczne:Strona 3 z 5 <<<12345>>>