2023-01-27 14:56
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Marka Montis wkracza na rynek

Obrazek Marka Montis wkracza na rynek

Marka Montis, która powstała w 2019 r. podbija polski rynek. Powstała ona w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysokiej jakości elektronikę. Podążając za wymaganiami klientów, marka stara się dostarczać wyselekcjonowane produkty elektryczne oraz elektroniczne jak najwyższej jakości, stale dążąc do poprawy komfortu i wygody użytkowania. Aby spełnić oczekiwania klientów, twórcy marki bacznie przysłuchują się im potrzebom, starając się za nimi nadążyć. Szukają nowych rozwiązań na rynku, a także sposobów na udoskonalenie już istniejących produktów z zakresu elektroniki. Baza produktów marki Montis nieustannie się powiększa aby oferta spełniała te oczekiwania i odzwierciedlała aktualne trendy.W ofercie Montis znajdą Państwo elektronikę, taką jak:
- wysokiej jakości kable: USB, HDMI, przejściówki i inne
- ładowarki: indukcyjne, sieciowe, samochodowe
- latarki nagłowne
- lampki biurkowe, uchwyty TV i wiele innych

Topowym produktem marki Montis jest wielofunkcyjna lampka akumulatorowa, biurkowa LED MT043, która powstała w odpowiedzi na problem uciążliwych kabli. Oprócz wyposażenia w światło główne 16xLED SMD (z trzystopniową możliwością ściemniania) oraz lampkę nocną 8x LED SMD pełni ona również wiele innych funkcji, takich jak:
-uchwyt na telefon,
-przybornik na długopisy,
-światło nocne oraz lampa główna
Marka Montis wkracza na rynek

Marka Montis wkracza na rynek

Źródło: Info Prasowe / MontisKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.