2016-05-11 22:47
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
6

Philips PHL BDM4065 - 40-cali przed nosem...

Obrazek Philips PHL BDM4065 - 40-cali przed nosem...

Jak mówi przysłowie, w miarę jedzenia, apetyt rośnie... I coś w tym jest, bo jeszcze pamiętam, jak mówiłem, że 19-calowy monitor wystarczy mi na długo. No ale kiedy miałem okazje posmakować 24-cali w rozdzielczości Full HD, już nie umiałem siedzieć na małym "okienku". Niedawno miałem znów to samo, bo posiedziałem trochę na 34-calowym Phlilips’ie BDM3470UP, pracującym w rozdzielczości 4K.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Chyba fajny monitor. Super stosunek wielkości do ceny. W samej recenzji brakuje mi nieco bardziej obiektywnych testów jakości obrazu, opóźnień itd. Większość tekstu jest o działaniu różnych aplikacji w 4K, a nie o testowanym monitorze.

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Ja bym taki chciał do excela \"\serduszka\"
  btw. The Division Bell według mnie najlepsza płyta Floydów\"\spoko\"

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  szkoda że mam małe biurko :-(

  ale przy takiej wielkosci (i rozdzielczości) czy juz nie lepiej patrzec na TV? \"\hmmm\"

 4. Avatar nic wiadomość nic
  Przetestowałem taki pomysł

  przy użyciu tefała 40" i po jednym dniu stwierdziłem, że metrowy ekran stojący około metra przed moim nosem, bo blat mojego biurka ma 0,9m, to zbyt wiele. Poczekam aż stanieją monitory 32". ;-)
  A zresztą jakby mnie napadło na posiadanie większego biurka to i tak wtedy wybrałbym Wasabi Mango UHD 490. :woot:

 5. Avatar nic wiadomość nic
   

  Mam ten monitor od ok roku. Siedzę od niego lekko ponad metr i muszę przyznać ze po pierwszym tygodniu kiedy się do niego przyzwyczajałem tera mogę śmiało powiedzieć ze z 6 cali więcej dałbym jeszcze rade ogarnąć z tak małej odległości :)
  Niestety muszę też przyznać ze komp z mojego opisu na maxa w 4k gier nie pociągnie i trzeba zjeżdżać z detalami. Dla chcących dowiedzieć się nie co więcej polecam  test [LINK] który przekonał mnie do tego monitora :)

 6. Avatar nic wiadomość nic
  @Bober

  Szczęśliwie rozdzielczość jest tak "sprytna", że można ustawić FullHD 1920x1080 i wszystko będzie ostre.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.