2023-10-24 16:02
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Tesla Smart Vacuum Cleaner Laser AI200

Obrazek Tesla Smart Vacuum Cleaner Laser AI200

Jedną z największych korzyści z posiadania robota odkurzającego jest oszczędność czasu. Roboty te pracują automatycznie, więc nie musisz ręcznie odkurzać podłóg. Możesz wyznaczyć harmonogram pracy robota lub włączyć go w dowolnym momencie, kiedy potrzebujesz posprzątać. Tesla proponuje nowość - Smart Vacuum Cleaner Laser AI200, który przeskanuje cały dom. Dzięki użyciu aplikacji, tworzy obszary sprzątania i wirtualne ściany oraz identyfikuje obszary, które należy dokładnie posprzątać lub ominąć. Moc 3000 Pa zapewnia dokładne sprzątanie brudu ze wszystkich rodzajów podłóg. Duże powierzchnie również nie są przeszkodą – akumulator o pojemności 2600 mAh potrafi sprzątać aż do 130 minut na jednym ładowaniu, a po rozładowaniu wraca do stacji ładującej.Odkurzacz skutecznie myje również podłogę. Wystarczy wymienić pojemnik na kurz na zbiornik na wodę (0,35 l). Robot powtarza również literę Y podczas mycia, zapewniając dokładne usunięcie brudu. Odkurzacz nie spadnie ze schodów i natychmiast się zorientuje. Posiada czujniki zapobiegające upadkom i kolizjom oraz laserowy system nawigacji zapewniający prawidłową orientację w pomieszczeniu.

Posiadanie robota odkurzającego to po prostu większy komfort i wygoda. Nie musisz martwić się o codzienne odkurzanie, a robot może wykonać tę pracę za Ciebie, pozostawiając Ci więcej czasu na inne zajęcia.
Tesla Smart Vacuum Cleaner Laser AI200

źródło: Info Prasowe - TESLA
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Reasumując:

  - z nazwy można wywnioskować że ma LiDAR, choć jest o tym napisane dość mgliście
  - ma niską moc ssania i małą baterię
  - nie odkurza i mopuje jednocześnie.
  Czyli więcej tu marketingu niż produktu i wszystko tak naprawdę zależy od aplikacji i algorytmów sprzątania. Kilkaset złotych może być to warte (nie mamy informacji o cenie).

  Ale kocioł zacny.Moja się nie chce zaprzyjaźnić z moim robocikiem...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.