2023-08-21 17:21
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Waga inaczej... Smart Composition Scale SC100

Obrazek Waga inaczej... Smart Composition Scale SC100

Każdy marzy o zdrowym i aktywnym stylu życia, ale często trudno jest znaleźć odpowiednią motywację i wskazówki, aby faktycznie osiągnąć te cele. Inteligentna technologia i modne akcesoria ułatwią osiągnięcie przez Ciebie planów! Pierwszym krokiem do osiągnięcia zdrowego stylu życia jest zrozumienie aktualnego stanu i potrzeb organizmu. Punkt startowy oraz aktualna masa ciała są ważne, ale jest o wiele więcej do zmierzenia, jeśli chodzi o zmianę sylwetki. Teraz jest to łatwiejsze niż myślisz dzięki inteligentnej wadze, która może mierzyć oraz analizować szeroki zakres wartości, od masy mięśniowej po procent tkanki tłuszczowej i poziom białka. To, co czyni ją naprawdę inteligentną, to aplikacja dołączona do urządzenia za pomocą której można monitorować zmiany zachodzące w organizmie.Inteligentna waga TESLA Smart Composition Scale SC100 mierzy i analizuje 18 wskaźników, w tym wagę, BMI, wiek metaboliczny i tkankę tłuszczową. Przy każdej zmierzonej wartości znajdziesz informację o tym, jak dobrze się czujesz. Czy masz idealny stosunek tkanki tłuszczowej? Aplikacja poinformuje Cię o tym. Twoje BMI jest trochę za wysokie? W aplikacji możesz dowiedzieć się, czy przekracza normę. Dla każdego wskaźnika w aplikacji znajdziesz zalecenia, które przydadzą się, czy to podczas zwiększania masy mięśniowej, czy podczas diety odchudzającej.

Waga jest wyposażona w cztery tensometry, które są inteligentnie rozmieszczone, aby zapewnić najdokładniejszy pomiar masy. Oprócz tych czujników na górze urządzenia znajduje się kilka elektrod, które zapewniają określenie i pomiar innych parametrów.

Picie wystarczającej ilości płynów jest istotną częścią zdrowego stylu życia, ponieważ odgrywają one ważną rolę w transporcie składników odżywczych, regulowaniu naszej wewnętrznej temperatury i wypłukiwaniu szkodliwych substancji z naszego organizmu. Wielu z nas wciąż ma trudności z regularnym piciem wody. Obecnie dostępnych jest wiele aplikacji, które pomagają pić wodę, ostrzegając o regularnym piciu w wystarczających ilościach, aby uzyskać te 8 szklanek wody! Możesz nawet śledzić swoje postępy na wykresie, ale oczywiście twoje ciało również zauważy zmianę. Mały bodziec jest często wystarczający, nawet jeśli przychodzi w formie wiadomości push w aplikacji Tesla Smart. Waga posiada designerskie wykończenie w kolorze czarnym oraz wyświetlacz LED do szybkiego sterowania. Stanowi obowiązkowy element każdej łazienki.

Ceny nie podano.
Waga inaczej... Smart Composition Scale SC100

Waga inaczej... Smart Composition Scale SC100

Waga inaczej... Smart Composition Scale SC100

Waga inaczej... Smart Composition Scale SC100

źródło: Info Prasowe - TESLA
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Pierwsze zdanie i jużbłędna teza

  Każdy marzy o [...] aktywnym stylu życia

  Miałem zatem nie czytać dalej, ale wtedy byłaby to pusta krytyka.

  A więc:
  - brak pałek (elektrod do rąk)
  - a więc tak inteligentna jak programista od algorytmu
  ceny nie podano.

  Jak ta waga jest inaczej?

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Może jak człowiek zapomni umyć stopy, po całym dniu biegania w upał, to wydaje fuknięcia?Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.