2020-10-30 11:49
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Xtrfy M42 - ultralekka i kolorowa

Obrazek Xtrfy M42 - ultralekka i kolorowa

Szwedzcy specjaliści od sprzętu gamingowego zaprezentowali wyczekiwaną przez wielu symetryczną myszkę M42, która wyróżnia się możliwością regulacji kształtu poprzez wymienne elementy obudowy. Jest ona jeszcze lżejsza niż doceniony przez recenzentów i graczy model M4. Podobnie jak poprzednik oferuje parametry i jakość wykonania na najwyższym poziomie. M42 waży zaledwie 59 gramów, a w ramach tego oferuje podświetlenie RGB i najnowocześniejsze podzespoły, takie jak przełączniki Omron i czujnik Pixart 3389. Wszystko to składa się na starannie zaprojektowaną, bardzo wytrzymałą konstrukcję.Mysz jest dostępna w pięciu wariantach kolorystycznych znanych z innych produktów powstałych w ramach Projekt 4 – białym, czarnym, niebieskim, różowym i retro. Dzięki temu można ją łatwo dopasować do klawiatury, podkładki czy bungee by stworzyć na biurku idealną konfigurację kolorów.

Xtrfy M42 trafi do sklepów w grudniu, ale już teraz można zamówić ją w przedsprzedaży na stronie Xtrfy oraz u lokalnych sprzedawców.

Xtrfy M42 - ultralekka i kolorowa

Xtrfy M42 - ultralekka i kolorowa

Xtrfy M42 - ultralekka i kolorowa

Źródło: Info Prasowe / XtrfyKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.