2021-07-28 17:04
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

realme MagDart - Nowa era bezprzewodowego...

Obrazek realme MagDart - Nowa era bezprzewodowego...

Już 3 sierpnia podczas wydarzenia online realme Magnetic Innovation Event zostanie zaprezentowany MagDart – superszybki standard ładowania bezprzewodowego dla smartfonów z Androidem. MagDart to rozwiązanie opracowane przez inżynierów realme, które ma szansę rozpocząć nową erę bezprzewodowego ładowania. Ten nowatorski standard ma potencjał, aby stać się rynkowym przełomem. Jest wygodny dla użytkownika i pozwala oszczędzić czas, co do tej pory nie było mocną stroną systemów ładowania bezprzewodowego. MagDart umożliwia ładowanie smartfonów z Androidem dużo szybciej w porównaniu do obecnej generacji rozwiązań wykorzystujących zjawisko indukcji.W trakcie realme Magnetic Innovation Event zostaną zaprezentowane akcesoria MagDart wraz z koncepcyjnym urządzeniem realme Flash. Wydarzenie odbędzie się w formacie online i będzie można je obejrzeć w serwisie YouTube oraz na oficjalnym profilu realme Polska na Facebooku. Wystartuje o godzinie 14:00.

realme jest jednym z rynkowych innowatorów w dziedzinie ładowania urządzeń mobilnych. W lipcu 2020 roku firma zaprezentowała ładowarkę SuperDart o mocy 125 W, a w zdecydowanej większości dostępnych również w Polsce smartfonów realme standardem jest ładowanie z mocą 30 lub 65 W. MagDart uchyla drzwi do jeszcze bardziej komfortowej przyszłości. Z szybkim ładowaniem, bez konieczności trzymania smartfonu na kablu.

Gdzie będzie można obejrzeć realme Magnetic Innovation Event?
· Oficjalny kanał realme Polska na YouTube (3.08.2021, godzina 14:00) - https://www.youtube.com/c/realmePolska
· Oficjalny profil realme Polska na Facebooku (3.08.2021, godzina 14:00) - https://www.facebook.com/realmePolska


realme MagDart - Nowa era bezprzewodowego

Źródło: Info Prasowe / realmeKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.