2007-01-19 14:31
Autor: Jerzy Wasiela (Wheerex)
11

Foxconn/Winfast MCP61SM2MA - rzut okiem...

Strona 4 - Testy

Testy


Przejdźmy do części testowej. W tym miejscu zaznaczyć należy, że z płyta nie stwarza najmniejszych problemów przy instalacji. Nie odnotowałem także żadnych niepotrzebnych resetów systemu, wynikających z niepoprawnego działania platformy. Wszystko działa tak jak należy – stabilnie i bezproblemowo. Konstrukcja porównana została z płytami z niższej półki cenowej, z którymi mogliście się zapoznać w pierwszej części przeglądu płyt AM2. Na początek test 3DMark.
Różnica pomiędzy poszczególnymi platformami minimalna. Wszystkie wyniki na dobrym, wysokim poziomie. Foxconn / Winfast/ MCP61SM2MA-ERS2H nie ustępuje konkurentom nawet na krok.
W PCMark sytuacja identyczna – wyniki na praktycznie jednakowym poziomie. Podczas codziennej pracy nie odczujemy tak minimalnych różnic. MCP61SM2MA-ERS2H po raz kolejny nie odstaje od konkurencji.


SiSoftware Sandra 2007 potwierdza jedynie poprzednie rezultaty. Także tutaj płyta Foxconn / Winfast wykazuje się wysoką wydajnością.


W próbie EVEREST, bez większych zmian. Wyniki ponownie na wysokim poziomie, a MCP61SM2MA-ERS2H nie odstaje od czołówki, świetnie radząc sobie w każdej z części testu.

Strona 4 z 6 <<<123456>>>