2018-07-27 11:58
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Genesis TITAN 750 Gaming PC Case

Strona 2 - Wygląd 2

Jak wspominałem Genesis TITAN 750 wyposażono w bardziej standardowe, boczne okno wykonane z przejrzystego, akrylowego pleksiglasu, otoczone klasyczną, stalową ramką. Jest ono na tyle obszerne, że dobrze będzie eksponować większość naszego sprzętu, choć do mnie bardziej już trafia pełna szyba (najlepiej z hartowanego szkła). Wszystko oczywiście zależy od naszych indywidualnych gustów i potrzeb.


W środku otrzymamy sporo przestrzeni na nasze wyposażenie komputera. Prócz dużego okienka inspekcyjnego płyty głównej (ułatwia montaż/demontaż systemów chłodzenia procesora), zaprojektowano dwa ekspozycyjne miejsca dla dysków SSD, a zasilacz i miejsce na dyski/magazyny HDD, odizolowano tunelem od reszty gorącego PeCeta. Na tylnej ścianie otrzymujemy czwarty fabryczny wentylator (również podświetlany LED),. W ułożeniu okablowania na pewno pomocne będą kanały w okolicach płyty.


Dla porządku, całość seryjnego okablowania puszczono za tylną tacą obudowy. Potrzebne końcówki wyciągniemy sobie przez kanały na odpowiedniej wysokości i w poręcznym miejscu.


Szkoda, że producent nie pomyślał tutaj na jakimś wsuwanym systemie montażu dysków twardych, bo o ile operowanie śrubokrętem po prawej stronie zatoki, jest okey, to już po lewej trzeba mieć naprawdę malutki wkrętak i filigranową dłoń.

Strona 2 z 3 <<<123>>>