2018-07-27 11:58
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Genesis TITAN 750 Gaming PC Case

Strona 3 - Podsumowanie

Zaletą obudowy Genesis TITAN 750 Gaming PC Case ma być doskonały stosunek oferowanych możliwości i atrakcyjnego wyglądu do ceny, a ta jest jeszcze bardziej atrakcyjna od tej, jaką trzeba wydać za model IRIS 300 (około 199 PLN). Otóż szukając w sieci możemy 750-kę nabyć za nieco poniżej 150 PLN. Uważam, że to dobra oferta, zważywszy na atrakcyjny system podświetlenia wentylatorów, za który bardziej markowi producenci żądają wielokrotności tej sumy.Oczywiście, jak to w życiu bywa, zawsze jest coś za coś, więc za niższą cenę nie otrzymamy pełnego, szklanego okna bocznego, programowalnych systemów iluminacji RGB (jeśli to komuś potrzebne), no i musimy zaakceptować dość przeciętny poziom wentylacji (pojedynczy, górny otwór). To trochę może ograniczyć możliwość rozbudowy chłodzenia o np. większe zestawy AIO.

Ja osobiście lubię niebieskie podświetlenie wnętrza obudowy (jest takie uspokajające), ale pozostałe dwie dostępne barwy, możecie dobrać do osobistych preferencji lub posiadanego sprzętu. Dla zwolenników grafik NVIDII polecam wersję zieloną, zaś posiadacze procesorów i kart AMD powinni uderzyć w jedyny słuszny odcień wulkanicznej czerwieni.

Genesis TITAN 750 Gaming PC Case nie jest może obudową "wybitną", ale za umiarkowane pieniążki daje nam naprawdę sporo, a na pewno dobrze wyeksponuje wyposażenie naszego PeCeta, doświetlając go preferowanym kolorem swoich nietuzinkowych wentylatorów, których dostajemy w standardzie, aż cztery sztuki. Dlatego znaczek Best Buy dla tej konstrukcji, jest już tylko czystą formalnością...
ZALETY:
- nowoczesny design z przejrzystym frontem i bocznym oknem
- tunelowa komora dla dysków HDD i zasilacza
- dedykowane, wyeksponowane miejsce dla dysków SSD
- możliwość zmiany prędkości pracy wentylatorów (LOW/HIGH)
- możliwość wyłączenia pracy wentylatorów i ich podświetlenia
- miejsce dla długich kart graficznych (do 385 mm)
- bardzo dobry stosunek ceny do oferowanych możliwości i wyposażenia

MINUSY:
- trudny dostęp do spodniego filtra przeciwpyłowego
- tylko jeden port USB 3.0 w panelu O/I
- dla niektórych - jeden kolor podświetlenia
- akrylowe "szkło" podatne na zarysowania


Podziękowania dla firmy Genesis za udostępnienie sprzętu do testów.
Sponsorem platformy testowej jest firma CORSAIR, producent modułów pamięci Vengeance LED DDR4

Strona 3 z 3 <<<123