2015-01-27 16:53
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
5

AOC G2460PG G-SYNC

Strona 2 - Wygląd 2

Przejdźmy teraz do tyłu modelu AOC G2460PG. Dzięki temu, że zasilacz umieszczono poza obudową ekranu, jest ona dość płaska. Teleskopowa noga zamocowana została zgodnie ze standardem VESA, więc można monitor bez problemu umieścić na ścianie.Z tyłu również podkreślono technologię G-SYNC. Jednak bardziej rzuca się w oczy zielony uchwyt na okablowanie, który zapięto na nodze.

W dolnej części umieszczono panel z gniazdem połączeniowym dla zasilacza oraz portami DisplayPort 1.2 i USB w standardzie 3.0.

Teleskopowa noga pozwala ustawiać wysokość ekranu w szerokim zakresie. Dzięki sprężynowemu wspomaganiu, czynność ta jest bardzo łatwa i przyjemna.Na prawym boku monitora otrzymamy kolejne dwa porty USB, do których dostęp będzie znacznie łatwiejszy, niż tych w tylnym panelu.

Czas podłączyć monitor do komputera i zobaczyć, jak to wszystko działa. Po podłączeniu zewnętrznego zasilacza i kabla DisplayPort 1.2, można odpalać.Równomierność podświetlenia ekranu nie jest może wzorowa, bo dominuje na bokach i w dolnej części matrycy. Górna strefa jest trochę mniej doświetlona, ale w naturze nie wygląda to tak źle. Na zdjęciu zastosowano technikę dłuższego doświetlania obrazu, stąd tak mocny efekt zróżnicowania.

Strona 2 z 4 <<<1234>>>